Zľava od 20€ do 100€ na celkový nákup!

Akcia platí na všetkých našich pobočkách !

Naša akcia sa dá kombinovať s novinkou od VšZP!
Možnosť získania až 200€ zľavy.

Novinka od Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s.

Až 100 € na okuliarový rám pre deti a dospelých

Novinka od 1.1.2023 - až 100 € na okuliarový rám pre dospelých.

Od 1.1.2023 sa Peňaženka zdravia MAXI rozrastie o nový benefit. Tentokrát sme zaostrili na oči a dávame Vám až 100 € na okuliarový rám pre dospelých pri dioptriách už od +1/-1.

Ako získate príspevok?

  • Stačí byť poistencom VšZP a mať 18 rokov
  • Navštíviť zmluvného oftalmológa
  • Zájsť do zmluvnej optiky VšZP a prevziať si okuliare
  • Požiadať si o preplatenie benefitu v Peňaženke zdravia

Zoznam zmluvných poskytovateľov nájdete aj v mobilnej aplikácii v časti Moje okolie.

Až 100 € na okuliarový rám a sklá

Okrem toho máte v Peňaženke zdravia MAXI možnosť získať až 100 € na doplatky za okuliarový rám a sklá čiastočne hradené z verejného zdravotného poistenia, ktoré vám ako nášmu poistencovi predpíše zmluvný oftalmológ:

  • Príspevok na rám až do 100 € pre deti do 18 rokov vrátane bez obmedzenia výšky dioptrií
  • Príspevok na okuliarové šošovky pri výške dioptrie nad +4/-4 pre deti do 18 rokov vrátane
  • Príspevok na okuliarové šošovky pre dospelých pri výške dioptrie nad +6/-8

Okuliare je možné prevziať len v zmluvnej optike VšZP. Zoznam zmluvných poskytovateľov nájdete aj v mobilnej aplikácii v časti v Mojom okolí.

Ak aj vy chcete či už zľavu od 20€ do 100€ na celý nákup alebo ste poistenec VšZP stačí vypísať nezáväzný kontaktný formulár nižšie a my Vám obratom zašleme AKCIOVÝ KUPÓN úplne ZDARMA!

Sme odborníci

Oko je jeden z najcitlivejších ľudských orgánov. Preto tak k nemu pristupujeme aj my – citlivo. Naši zamestnanci sú špeciálne vyškolení, aby vám bez problémov dokázali vybrať vhodné dioptrie, kvalitný a pohodlný rám pre vás typ tváre a ako bonus sa k vám budú správať ústretovo a s úctou.

Kvalitné materiály a značky

Bez kvalitného skla niet kvalitných okuliarov. A bez kvalitného rámu niet pekných okuliarov. To sú dve pravidlá, ktorými sa riadime, keď vyberáme našich dodávateľov okuliarov, skiel a rámov. Značky ako Roberto Cavalli, Diesel, Balenciaga, Swarovski, Etienne Aigner a ďalší sú zárukou toho, že vaše dioptrické či slnečné okuliare neostanú po krátkom čase odložené v puzdre, ale budú vaším stálym spoločníkom.

24 prevádzok na strednom Slovensku

Najhorším riešením pri kúpe okuliarov je kupovať ich „naslepo“ – objednať si ich z internetu a doma ich iba otestovať. Váš život sa totiž môže zmeniť na nekončiacu šnúru reklamácií nesprávnych rámov a skiel. Preto máme na strednom Slovensku otvorených už 24 prevádzok – pre ostrý zrak nemusíte chodiť ďaleko.

Navštívte jednu z našich prevádzok

Ak aj vy chcete či už zľavu od 20€ do 100€ na celý nákup alebo ste poistenec VšZP stačí vypísať nezáväzný kontaktný formulár nižšie a my Vám obratom zašleme AKCIOVÝ KUPÓN úplne ZDARMA!

Kde nás nájdete?

Adresa

Juliusa Szabóa 1267/15
984 01 Lučenec

© 2023 – Novooptik s.r.o | Všetky práva vyhradené. Webdesign by_ EDU.CO